Hospitality

HOSPITALITY

V České republice byla IBTravel vybrána jako jediný prodejce OFICIÁLNÍCH HOSPITALITY BALÍČKŮ na Olympijské hry v Paříži 2024.


Díky tomu vám můžeme nabídnout během OH v Paříži opět komplexní servis. Od dopravy a transferů po ubytování, doprovodný program a zejména Hospitality balíčky, které zahrnují vstupenky s VIP servisem. Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější sporty a zaměřili jsme se také na ty s českou účastí. Ty nejzajímavější balíčky již máme zajištěny a další dle vašeho výběru můžeme, jako jediný oficiální prodejce, objednat.


IN-VENUE HOSPITALITY (IVH)

Vstupenky včetně hospitality uvnitř stadionu v různých kategoriích. Není pravidlem, že každý stadion má možnost IVH hospitality.


Privátní boxy – samostatné salonky, které jsou pouze pro vaši skupinu osob vč. občerstvení


Kategorie Gold, Silver a Bronze – sdílené hospitality prostory sdílené s ostatními návštěvníky s různou úrovní poskytovaných služeb (catering a nápoje). Dle kategorie hospitality se liší i kategorie vstupenek.


OFF-VENUE HOSPITALITY (OVH)

Kombinace vstupenek a hospitality prostor, které jsou umístěné v centru Paříže (ne v rámci daného stadionu), tzv. CLUBHOUSE 24. V CLUBHOUSE24 bude možné občerstvit se (food court), vidět živé přenosy, hudební vystoupení, návštěvy sportovců atd. Kategorie vstupenek s hospitality OVH je většinou nižší.