Ubytování

Hotel Cadran 4*

Boutique hotel Cadran, s hodnocením 4*, se nachází v těsné blízkosti Eiffelovy věže v klidné rezidenční čtvrti s bohatou nabídkou restaurací, kaváren a obchodů v okolí. Stanice metra je od hotelu vzdálena pouhé tři minuty chůze.

Všechny pokoje jsou vybaveny klimatizací, trezorem, bluetooth reproduktorem a minibarem. Je možné si vybrat variantu pokoje „twin“, který disponuje dvěma oddělenými postelemi.

Lokalita hotelu

Ulice Cler je situovaná v srdci 7. pařížského obvodu mezi náměstím Champs de Mars a Esplanade des Invalides. Vyniká jako druh "pouličního tržiště," nabízející bohatou škálu obchodů od květinářství až po cukrářské podniky. Řemeslníci na této ulici potěší své zákazníky pestrými výlohami a stánky, což z ní činí ideální místo pro gurmány a milovníky barev. Tato malebná ulička na levém břehu Seiny je rovněž proslulá svými typicky pařížskými kavárnami, které nabízejí ideální místo k odpočinku a relaxaci.


Hotel Le 37 bis 4*

4* hotel Le 37 bis se nachází v oblasti Neuilly-sur-Seine, nedaleko Vítězného oblouku. V okolí hotelu naleznete restaurace, kavárny, pekárny a další obchody. Tour Eiffel v klidné rezidenční čtvrti s mnoha možnostmi restaurací, kaváren a obchodů v okolí. Stanice metra a RER vzdálena 10 minut od hotelu.

Všechny pokoje jsou vybaveny klimatizací, trezorem a minibarem. Pokoje mohou být připraveny ve variantě „twin“, tedy 2 oddělené postele.

Více informací o hotelu naleznete na le37bishotel-paris.com/en.